strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

 Wizja i misjaWizja EJOT
Jakość łączy

Przedsiębiorstwa, szukające rozwiązań w zakresie techniki połączeń , myślą przede wszystkim o EJOT. Dotyczy to zastosowania aplikacji w przemyśle motoryzacyjnym, budownictwie, telekomunikacji, elektrotechniki / elektroniki, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne są połączenia wysokiej jakości. W każdym europejskim kraju będziemy otrzymywać zapytania klientów, którzy wymagać będą naszej wiedzy i naszych produktów. Dzięki partnerstwom będziemy za kilka lat reprezentowani na całym świecie.

Nasi pracownicy będą odczuwać, że to najlepsze miejsce, w którym kiedykolwiek pracowali. Gdyby zapadło pytanie, kto jest najlepszym i najbardziej znanym w branży, przeważająca większość powie: EJOT. Ponieważ to co potrafimy, to wcielać rozwiązania problemów klienta, w nasz produkt.


Misja EJOT

To jesteśmy My
EJOT to znacznie więcej niż tabliczka z nazwą firmy, siedziba firmy lub nasze miejsce pracy. Poprzez nasze myśli i działania  sprawiamy, że EJOT jest tym, czym jest. Przy czym każdy z nas jest częścią całości, która wkłada swoją osobowość, swoje mocne strony i swoje umiejętności. Każdego dnia na nowo, ponad 2000 współpracowników na całym świecie.

Ludzie i zespół
Dzięki wiedzy i odpowiedzialności tworzymy w zespole warunki do międzynarodowego sukcesu. Uczymy się od siebie nawzajem. Energia pochodzi z siły i kreatywności naszych pracowników.

Skuteczność i sukces
Nasza siła jest naszym sukcesem. Sukces prowadzi do rentowności, która jest powyżej średniej branżowej. Zwiększamy w ten sposób naszą moc inwestycji i umożliwiamy odpowiednie oprocentowanie, dokonanie uzasadnionego zwrotu ulokowanego kapitału.

Odpowiedzialność i Zarządzanie
Działamy patrząc w przyszłość. Nasze spotkania charakteryzują kompetencje społeczne
i wiarygodność. Poprzez międzynarodowe wymagania dalej się rozwijamy. Otwarta komunikacja i wzajemne zaufanie kształtują naszą współpracę.

Organizacja ukierunkowana na cel
Żyjemy naszymi wspólnymi celami. Jesteśmy elastyczną i wszechstronną organizacją. Myślimy i działamy w procesach. Nasza forma organizacji bierze pod uwagę wysoki priorytet projektów. Używamy świadomie możliwości nowoczesnych technologii informacyjnych.

Klient i Partnerstwo
Rozumiemy i spełniamy potrzeby naszych Klientów. Zadowolenie Klienta jest naszym zleceniem. Stawiamy na partnerstwo i budowanie wspólnej przyszłości. Wykrywanie problemów u naszych Klientów, znajdywanie rozwiązań i wypracowanie z nich produktów, jest naszą siłą.

Lider technologii i przyszłość
Jesteśmy rentownym, samodzielnym i otwartym dla partnerstw przedsiębiorstwem.
Jesteśmy międzynarodowym liderem w zakresie innowacyjnych systemów łączeniowych
w naszych segmentach rynku. Na podstawie specyficznych problemów klienta, rozwijamy
know-how dla rozwiązań połączeniowych. Używamy naszej specjalistycznej wiedzy w celu opracowania nowych obszarów zastosowań. Nasze innowacyjne produkty są podstawą do zaufania naszych klientów.

Jakość i bezpieczeństwo
Wysokiej jakości produkty produkujemy i nabywamy poprzez międzynarodowe partnerstwa. Nieustannie mierzymy nasze działania i stale je doskonalimy. Żyjemy z pełną jakością.

Społeczeństwo i środowisko
Ponosimy odpowiedzialność wobec społeczeństwa i wyznaczamy standardy w zakresie ochrony środowiska i zasobów. Zobowiązujemy się do otwartego dialogu ze wszystkimi instytucjami społecznymi, politycznymi i naukowymi. Nasza komunikacja tworzy wiarygodność i zaufanie.

Ciągłe i radykalne ulepszenia
Unikamy rozrzutności wewnątrz naszych procesów zakładowych, poprzez stosowanie zasad wąskiej produkcji (just-in-time). Nasza organizacja EJOTOP prowadzi i wspiera ten proces. Oprócz ciągłej poprawy, widzimy możliwości gwałtownych zmian. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju własnych sił i bezpieczeństwo długoterminowej przynależności do rodziny EJOT.


© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji