strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
  Mocowania dla przemysłu
  Mocowania budowlane
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

 Systemy mocowania termoizolacji na fasadach
Państwa system - Nasze know-how

Dzięki ścisłej współpracy teorii z praktyką tworzymy optymalne rozwiązania w zakresie mocowań współczesnych i przyszłych systemów izolacji fasad. Wykorzystajcie to Państwo w celu zapewnienia przewagi Waszego systemu! Zobaczcie na własne oczy, jak wiedza z dziesiątek lat przekłada się na bezproblemowy i szybki montaż. W szczególnych przypadkach nasi eksperci opracowują dla Państwa indywidualne rozwiązania.


Państwa zysk - Nasz program
Nasza rodzina produktów ejotherm posiada Europejską Aprobatę Techniczną (ETA). Wytrzymałe łączniki zapewniają pewne kotwienie we wszystkich podłożach i w kombinacjach ze wszystkimi materiałami izolującymi. Jego zalety: program dla wszystkich zastosowań, łatwy wybór i zredukowane koszty przechowywania w magazynie.


Państwa gwarancja - Nasza zasada STR
Dzięki zasadzie STR EJOT stworzył jedyny w swoim rodzaju system mocowań. Za pomocą urządzenia montażowego w jednym etapie następuje wkręcanie łącznika oraz wycięcie otworu pod zaślepkę izolacyjną. Państwa korzyści: 100% kontroli poprawności zakotwienia, najwyższe obciążenia charakterystyczne, idealnie równa powierzchnia zamocowanej termoizoalcji. Dla trwale pięknych i bezpiecznych fasad pozwalających oszczędzać energię.


Łączniki EJOT to wysokiej jakości ważne komponenty systemów izolacji fasad. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa będą dystrybuowane podobnie jak wszystkie elementy wyłącznie przez oferentów systemowych.

Aktualności, nowości produktowe

Grupa produktów Iso-Team, jest odpowiedzią EJOT na potrzeby rynku w zakresie zarówno planowanego jak i wtórnego mocowania elementów ocieplonej fasady.

EJOT Iso-Bar system minimalizujący wpływ mostków termicznych do mocowania średniociężkich i ciężkich elementów na ocieplonej fasadzie. Idealne rozwiązanie w przypadku wcześniej nieplanowanego montażu elementów typu markiza, zadaszenie, konsola czy kratownica.

Nowością EJOT w grupie systemów mocowań termoizolacji na fasadach jest łącznik EJOT Iso-Dart. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w przypadku wcześniej nieplanowanego montażu na docieplonej fasadzie (EPS, wełna mineralna, piana poliuretanowa) elementów lekkich i średniociężkich o wadze nieprzekraczającej 15kg.

Profile są istotnym elementem w systemach ETICS, ponieważ mają wpływ na wygląd gotowej elewacji. Dzięki nim możliwe jest estetyczne wykończenie detali fasady np. naroży, kapinosów, ościeży dzrzwi i okien oraz miejsc dylatacji. Profile spełniają również ważne funkcje techniczne.


EJOT EJOT TRIO - jeden dla wszystkich,kołek do dociepleń
Najnowszą ofertą EJOT w branży mocowań termoizolacji na fasadach budynków jest produkt EJOT TRIO. Rodzina łączników EJOT TRIO to innowacyjne rozwiązanie, kóre daje przede wszystkim UNIWERSALNOŚĆ i WSZECHSTRONNOŚĆ oraz BEZPIECZEŃSTWO i OSZCZĘDNOŚĆ.

EJOT ® H3 - Nowość, pierwszy termodybel z ruchomym talerzykiem
Nowy łącznik tworzywowy z elastycznym, ruchomym talerzykiem został stworzony z myślą o wymagających wykonawcach. Charakteryzuje się on bezproblemowym montażem nawet w przypadku lekko skośnych lub nawierconych pod niewielkim kątem otworach montażowych.

Talerzyk dociskowy ejotherm VT 2G
EJOT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku stworzył nowy talerzyk dociskowy ejotherm VT 2G. Umożliwia on, w kombinacji z uniwersalnym łącznikiem wkręcanym ejotherm STR U2G, montaż zagłębiony w wełnie mineralnej o układzie włókien prostopadłym do powierzchni ściany, zwanej lamelową, zgodnie z zasadą STR.


Nowy ejotherm STR U 2G jest już dostępny
Od czasu wprowadzenia na rynek produktu ejotherm STR U, odnotowaliśmy jego pozytywny wpływ na branżę zamocowań termoizolacji na fasadach budynków. Łącznik ten dzięki swoim licznym zaletom odniósł na naszym rynku niewątpliwy sukces.

EJOT H1 eco - pierwszy na rynku termodybel mocowany powierzchniowo
Prezentujemy Państwu EJOT H1 eco, pierwszy na rynku termodybel mocowany powierzchniowo. Jest to łącznik do mocowania termoizolacji na fasadach budynków z innowacyjną konstrukcją trzpienia, która składa się z dwóch stabilnych rdzeni stalowego oraz tworzywowego.

Katalog "Systemy mocowania termoizolacji na fasadach - łączniki i akcesoria"

Znajdziecie w nim Państwo informacje dotyczące:
- programu produkcji łączników
- akcesorii i narzędzi
- praktyczna tabela zastosowań
- wytyczne i instrukcje

pobierz katalog PDF


Program produkcji

ejotherm łączniki talerzykowe
ejotherm łączniki do systemów szynowych
łączniki tradycyjne
łączniki do systemów klinkierowych
łączniki do izolacji stropu
łączniki do specjalnych rozwiązań
rozwiązania montażowe dla elementów zabudowy
akcesoria

EJOT TRIO - jedna tuleja trzy       trzpienie

© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji