strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
  Mocowania dla przemysłu
  Mocowania budowlane
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

 Systemy mocowania termo i hydroizolacji na dachach płaskichPaństwa wymagania - nasze mocowanie dachów płaskich
Ścisłe przestrzeganie właściwych przepisów i dyrektyw nam nie wystarcza. Nasze wymogi dotyczące jakości przekraczają podstawowy zakres i takie właśnie postępowanie doprowadziło do powstania powłoki Climadur i specjalnego wkręta do dachów płaskich. Program mocowania dachów płaskich firmy EJOT o szerokim zasięgu, pokrywa jedyne w swoim rodzaju spektrum zastosowań w dziedzinie dachów płaskich. Program standardowy oferuje Państwu pasujące rozwiązanie dla prawie wszystkich sytuacji izolacyjnych i podziemnych.

Państwa wymagania - nasze kompetencje
Dzięki doświadczeniom zdobywanym w praktyce już od samych początków "profesjonalnego" budowania dachów płaskich rozwijaliśmy nasze kompetencje w tym zakresie. Wiedzą tą chętnie dzielimy się z Państwem. Dzięki temu na całym świecie, bezpośrednio na placu budowy oferujemy Państwu konieczne bezpieczeństwo techniczne i ekonomiczne, począwszy od pojedynczego produktu poprzez montaż, aż po gotowy dach płaski.

Państwa wartość dodana - nasz program serwisowy
Bliskość z klientem i serwis są dla nas zawsze najważniejsze. Dzięki szybkiemu montażowi z wykorzystaniem stworzonych przez nas urządzeń osadzających - a w razie potrzeby także za pośrednictwem naszego szybkiego serwisu na placach budowy pomagamy Państwu racjonalnie i ekonomicznie pracować. Nasze maszyny cechują bezproblemowa obsługa i niezawodność. Państwa wartość dodana wiele dla nas znaczy.

 Aktualności, nowości produktowe


Nowy Katalog Systemy mocowania lekkiej obudowy ścian i dachów 2020!

Tutaj znajdziecie Państwo wszystkie produkty dla zastosowania w następujących branżach:
- lekka obudowa ścian i dachów
- dachy płaskie
- fasady wentylowane
- mocowania solarów


Pobierz katalog PDFProgram produkcji
Systemy mocowania termo i hydroizolacji na dachach płaskich

PRZEWODNIK MOCOWAŃ

łączniki dachowe
urządzenia montażowe i narzędzia
system HTK 2G


Do pobrania:EJOT FP profil dachowy (5,5MB)System EJOT HTK 2G (4,2MB)© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji