strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

 Rozwój i serwis

Rozwój nie jest dla EJOT celem samym w sobie. Przeciwnie, wynika ze świadomości, że całkowity koszt połączenia lub zespołu montażowego jest zwykle spowodowany tylko przez 10-20% czystych kosztów produkcji. Pozostałe koszty wywołane są przez montaż, przetwarzanie, zamawianie, etc. Kluczowe znaczenie przypisuje się fazie konstrukcji, gdzie określana jest znacząca część kosztów produktu końcowego.

W tym miejscu działa EJOT. Wraz z naszymi klientami, analizujemy rzeczywistą sytuację zastosowania, aby uzyskać rozwiązania jakościowo przekonujące i niezwykle ekonomiczne. Zaczyna się od optymalnego projektowania punktu mocowania, elementu lub projektu zespołu montażowego. Podczas tego uwzględniany jest już późniejszy montaż lub demontaż elementu.

Stała wymiana danych i bieżąca komunikacja są niezbędnymi warunkami dla szybkiego rozwoju. Dział technika zastosowań EJOT towarzyszy rozwojowi z własną aparaturą badawczą i dostarcza cenny wkład z praktyki. Stała analiza zachowań zakupu klienta, nowoczesne systemy do kontroli zapasów, planowania produkcji i efektywni partnerzy logistyczni zapewniają udostępnienie na czas naszych produktów. Naszą wiedzę we wszystkich aspektach technologii łączenia i mocowania, przekazujemy naszym klientom poprzez szkolenia, seminaria i warsztaty. Wspieramy w ten sposób optymalne wykorzystanie naszych produktów oraz wskazujemy na możliwości dalszej racjonalizacji.

© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji