strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

EJOT EASYboss® V - standardowe rozwiązanie do różnych grubościEASYboss® V w skrócie:
 • element łączący do zróżnicowanych grubości elementu konstrukcyjnego
 • brak zagrożenia wystąpienia pomyłki, ponieważ potrzebny jest tylko jeden element
 • ekonomiczność dzięki redukcji ilości elementów
 • wysokie bezpieczeństwo dynamiczne systemu w połączeniu z wkrętem DELTA PT®
 • brak korozji
 • ergonomiczny i bezpieczny montaż
 • jednakowe momenty dokręcania
 • niehaczące elementy
 • zmniejszenie ciężaru elementu konstrukcyjnego, ok. 20% lżejsze niż standardowo dostępne klipsy metalowe
 • możliwy montaż automatyczny
 • przyjazne w recyclingu

W przeciwieństwie do często spotykanych w konstrukcjach klipsów blaszanych główne założenie projektu EJOT EASYboss® V ("Variabel" = zmienny) polega na możliwości zmiennego wyrównania grubości i bezproblemowym montażu. Dzięki sprężyście osadzonemu tubusowi możliwy jest montaż również w różnych grubościach ścian. Dzięki dwóm różnym "wariantom standardowym" EASYboss® V (grubość zaczepiania 0,8 - 3,0 mm lub 2,5 - 5,5 mm) ten nowy system mocowań pokrywa szerokie spektrum możliwych zastosowań. Tym samym bierze się już teraz pod uwagę dalszą redukcję grubości elementów konstrukcyjnych.

Ekonomiczność tego systemu łączenia, który dzięki kombinacji z wkrętem EJOT DELTA PT® oferuje idealne założenia do bezpośredniego wkręcania w tworzywach sztucznych, jest uzasadniona nie tylko ceną. Samo zastąpienie wielu różnych klipsów stosowanych na jednym elemencie konstrukcyjnym przez standartowy element przynosi również korzyści logistyczne, jakościowe i zakupowe. System skonstruowano przy tym w taki sposób, żeby pomimo zróżnicowanych grubości materiałów i ich rodzaji ustalić jednakowe momenty dokręcenia. Upraszcza to i przyspiesza proces montażu. Wady spowodowane złymi ustawieniami wkrętaków, niewłaściwe pozycjonowane lub podmienione klipsy dzięki temu nowemu elementowi łączącemu należą już do przeszłości.

Ten element łączący z tworzywa sztucznego nadaje się idealnie również w przypadku zastosowania działań zwiększających efektywność w nowoczesnych procesach produkcyjnych, w szczególności w zakresie optymalizacji, ekonomiczności procesów produkcyjnych i montażowych za pomocą procesów automatyzacji. EASYboss® V jest tak skonstruowany, aby możliwy był jego automatyczny montaż.

EASYboss® V ma zastosowanie przede wszystkim w motoryzacji, na przykład w kokpitach, tapicerkach, błotnikach, reflektorach i innych elementach konstrukcyjnych. Również w gałęziach "niemotoryzacyjnych" pojawia się coraz więcej zastosowań dla tego specjalnego rozwiązania w technice łączeniowej.

Rodzina EJOT® "boss"


ALtracs® Plus
DELTA PT®
DELTA PT® DS
DELTA PT® P
DELTA PT® ALU
PT®
DELTAsert®
FDS®
SHEETtracs®
Spiralform®
EJOFORM®
EJOSYST®
rodzina "boss"
EPPsys
Mikrowkręty
Pozostałe informacje
© Copyright EJOT 2020   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji