strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
  Mocowania dla przemysłu
  Mocowania budowlane
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

EJOT H1 eco - pierwszy na rynku termodybel mocowany powierzchniowo

 

Prezentujemy Państwu EJOT H1 eco, pierwszy na rynku termodybel mocowany powierzchniowo. Jest to łącznik do mocowania termoizolacji na fasadach budynków z innowacyjną konstrukcją trzpienia, która składa się z dwóch stabilnych rdzeni – stalowego oraz tworzywowego.

Dzięki takiej budowie eliminuje się do minimum mostki termiczne, które powodują znaczne straty ciepła wskutek miejscowego wychładzania przegród budowlanych. Wartość punktowego współczynnika przenikania ciepła łącznika EJOT H1 eco wynosi 0,001 W/K i jest ona ok. 2-krotnie niższa od średnich wartości dla łączników oferowanych na rynku.

Jeśli np. przyjmiemy, że przeciętna powierzchnia ocieplanego budynku to 4 tys.m2, a minimalna liczba łączników to 4 sztuki na m2, otrzymamy 16 tys.mocowań, czyli punktów, przez które w budynku może dochodzić do strat ciepła. Liczba ta obrazuje wielkość strat finansowych przy zastosowaniu złych łączników. W skali całego obiektu utrata ciepła powstała w wyniku istnienia mostków termicznych może zwiększać zapotrzebowanie budynku na ciepło nawet o 20%, a zatem znacznie podnosić koszty jego ogrzewania. Dlatego tak ważnym detalem jest dobry łącznik, który charakteryzuje się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi.

Zastosowanie EJOT H1 eco na inwestycji to gwarancja pięknej elewacji, ponieważ łącznik ten nie wymaga szpachlowania oraz eliminuje powstawanie tzw. "efektu biedronki".
W poniższej ulotce znajdziecie Państwo informacje techniczne, nośności charakterystyczne oraz program produkcji łącznika EJOT H1 eco. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem.

Pobierz

 


Nowości
JBS-R EcoTek
teleskopowy łącznik do mocowania trmoizolacji spadkowej na dachu płaskim
Nowy katalog EJOT Systemy mocowania lekkiej obudowy ścian i dachów 2020\21!

Pobierz katalog [16MB]
EJOT Iso-Bar
Nowoczesne akcesoria dla systemów ETICS
Archiwum nowości
© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji