strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania 

 Certyfikaty

EJOT jakość łączy ®. To hasło jest dla nas priorytetem numer jeden. Po pierwsze, odzwierciedla bezkompromisowe dążenie do najwyższej jakości oferowanych produktów. Po drugie, podkreśla, że poza aspektem czysto technicznym, równie ważne są dla nas stosunki z ludźmi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

Zdajemy sobie sprawę z dużej odpowiedzialności dotyczącej jakości, stąd też już przed laty stworzyliśmy system zarządzania jakością, spełniający wysokie standardy i skupiający się przede wszystkim na profilaktycznym unikaniu błędów. System ten jest ciągle dostosowywany do aktualnych wymagań normy. Zgodnie z zaktualizowaną specyfikacją IATF 16949:2016, łączącą standardy samochodowe VDA 6.1 i QS 9000, dokumentacja QM została ukierunkowana na optymalizację procesów. Potwierdzeniem wdrożonych działań są cykliczne audity.

Elementarną częścią naszej strategii unikania błędów jest przekazywanie odpowiedzialności na poszczególnych pracowników. Aby osiągnąć wysoko postawione cele stworzyliśmy poprzez EJOTOP wewnętrzną strategię ciągłego doskonalenia procesów i wdrażamy naszą filozofię TQM w praktyce.

 


© Copyright EJOT 2021   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji