strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania

Login


 

Dektite Combo Square

Dektite Combo Square - nowe perfekcyjne uszczelnienie przejść przez przegrody dedykowane dla rur o przekroju kwadratowym w zakresie od 20 ÷ 125 [mm]. Konstrukcja manżety ze szczelnym zamkiem predysponuje ją do wykonania uszczelnień w miejscach trudno dostępnych oraz istniejących przejść. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie zarówno na dachach (zakres nachylenia dachu: 0 ÷ 45°) jak i na fasadach budynków. Dektite Combo Square oferowany jest w postaci kompletnego zestawu do montażu w skład którego wchodzi manżeta koloru czarnego o wymiarach
216 x 216 [mm], wkręty wiercące ze stali nierdzewnej, masa uszczelniająca oraz klipsy łączące podwójne.
Uszczelnienia przejść przez fasady i dachy to bardzo interesujący, a zarazem trudny temat dla wykonawców obiektów. O ile przy budowie obiektu od podstaw można przewidzieć owe przejścia i odpowiednio wcześniej zaproponować konkretne rozwiązanie (w fazie projektowania), to przy istniejących budynkach jest to często temat dosyć trudny, ponieważ następuje zerwanie ciągłości np. pokrycia dachowego i potrzebne jest rozwiązanie gwarantujące 100% szczelność.
EJOT w swojej ofercie posiada produkty, które potrafią sobie poradzi z różnym rodzajem problemów dotyczących przejść, czy to na podłożu falistym lub trapezowym, na dachach, ścianach, fasadach stalowych o profilu okrągłym i prostokątnym, noszące nazwę Dektite. Produkty Dektite gwarantują perfekcyjne uszczelnienie przejść przez fasady i dachy zarówno w nowo budowanych jak i istniejących obiektach, w miejscach trudno dostępnych, przy prostym montażu niewymagającym skomplikowanych narzędzi montażowych. Szeroka oferta gwarantuje możliwość doboru uszczelnienia dla przejść o średnicach do 61cm!!! Co ważne Dektite odporne są na promienie UV i warunki atmosferyczne, zarówno na wysoką temperaturę (do +115°C) i niską (do -50°C) i mają 20 letnią gwarancję niezmiennej jakości.

Pozostałe produkty w ofercie to:

Więcej informacji dotyczących programu produkcji znajdziecie Państwo klikając na poniższy link Dektite ( pdf 7,9MB )


Nowości
EJOT Iso-Bar
Nowoczesne akcesoria dla systemów ETICS
EJOT FP profil dachowy
Nowy system mocowania liniowego na dachach płaskich
EJOT WIMOUNT
System do kompletnego montażu okien
i drzwi w warstwie ocieplenia
Archiwum nowości
© Copyright EJOT 2019   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji