strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania

Login


 

 Kodeks postępowaniaGdy Adolf Böhl rozpoczynał przed 90 laty produkcję gwoździ, a później także śrub, było dla niego oczywiste, żeby postępować zgodnie z przepisami i prawem. Fakt, że ta oczywistość, zostanie zapisana wiele lat później w formie Zasad Compilance, było to dla niego nie do pomyślenia.

Dlaczego to robimy?

Jesteśmy zgodni, co do tego, że chcemy być konkurencyjni, poprzez jakość naszego działania, a nie przez korupcję, zmowy cenowe czy inne nieakceptowalne działania. Chcemy być godnym zaufania
i rzetelnym partnerem naszych klientów, bo właśnie dzięki tym cechom udało się stworzyć EJOT - uznane przedsiębiorstwo w branży techniki połączeń. Także w przyszłości chcemy utrzymać tą pozycję i dalej ją umacniać.

Dyrektywa Compliance jest naszym etycznym i prawnym kompasem. Są w niej zawarte najważniejsze zasady naszego postępowania wewnątrz grupy EJOT, jak również wobec naszych partnerów i na forum publicznym. Udziałowcy, Zarząd i Rada Nadzorcza oczekują od wszystkich współpracowników, że będą rygorystycznie stosować wytyczne dyrektywy. W przypadku pytań, można zwrócić się do pracownika działu Compliance w centrali w Bad Berleburg. Tam uzyskacie odpowiedzi, których potrzebujecie. To również obowiązuje, jeśli zauważycie, że reguły są naruszane. Nikt nie chce tworzyć atmosfery nieufności, lecz Państwa obowiązkiem jest zgłoszenie wykroczenia, o którym się dowiecie. Nikt nie musi obawiać się represji w tej sytuacji.

EJOT, jakość łączy. To hasło sprawiło, że mamy sukces. Chcemy przekonywać najwyższą jakością. Dyrektywa EJOT Compliance pomoże nam, dostarczać naszym klientom najlepszą ofertę oraz być godnym zaufania partnerem dla naszych dostawców.

Compilance zasady postepowania.pdf (0,1MB)Aktualności
Nowy zakład EJOT Polska w Ciasnej
System Zarządzania Energią
ISO 50001 w EJOT Polska
EJOT BUDOWLANĄ FIRMĄ
ROKU 2014

Jako producent elementów złącznych dla branży budowlanej
i przemysłowej...
ejotherm VT 2G
Zagłębiony montaż teraz także
w wełnie lamelowej...

ejotherm STR U 2G
Nowy uniwersalny łącznik wkręcany jest już dostępny...
EJOFAST system
Nowe rozwiązanie systemowe do bezwiórowego szycia wzdłużnego blach...
Dektite Combo Square
Nowe prefekcyjne uszczelniacze przejść przez przegrody dedykowane dla rur o przekroju...
Archiwum aktualności
© Copyright EJOT 2017   Strona główna   Działy EJOT   EJOT.de   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji