strona głowna
 


O firmie
Na Świecie
Branże EJOT
Produkty EJOT
Praca
Artykuły prasowe
Logistyka (SCM)
Certyfikaty
Kodeks postępowania
Do pobrania

Login


 

 Nowy katalog Systemy mocowania lekkiej obudowy ścian i dachów 2013

Technika mocowania dla dachów, ścian i dachów płaskich

Prezentujemy Państwu najnowsze wydanie katalogu dla zamocowań lekkiej obudowy ścian
i dachów. Katalog zawiera przejrzysty program produkcji wkrętów wiercących, gwintujących, łączników do mocowania solarów, rusztowań, produktów Dektite do uszczelniania przejść przez ściany i dachy, nitów, łączników dachowych, łączników rozporowych oraz narzędzi i akcesorii.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na wygodną nawigację dzięki której szybko znajdziecie interesujący was produkt, oraz jego przeznaczenie i program produkcji.

Nowy SPIS TREŚCI jest przejrzysty i pogrupowany kolorystycznie na poszczególne grupy produktów oraz został uzupełniony o zdjęcia produktów w formie 3D.
Na 30 stronach przedstawiliśmy obszerny PRZEWODNIK MOCOWAŃ, który ułatwi dobór produktu w zależności od rodzaju podłoża i mocowanego elementu. Każdemu z prezentowanych rozwiązań poświęciliśmy 2 strony dzięku czemu odnalezienie szukanego rozwiązania jest teraz szybsze oraz bardzo proste.REGISTRY BOCZNE, które są obecne w całym katalogu pozwolą Państwu na szybkie odnalezienie danej grupy produktowej.

Prosimy zwrócić uwagę na nasze NOWE PRODUKTY, np.:
  • EJOFAST JF - narzędzie montażowe, które jest przeznaczone do mocowań zmagazynowanych wkrętów EJOFAST (str. 125)
  • Wkręt do blach cieńkich JF3-2-5,5, który przeznaczony jest do mocowania uchwytów na metalowych blachach profilowanych lub płytach warstwowych (str. 49)
  • Wkręt JT4-3H/6,5,5, który przeznaczony jest do mocowania punktów stałych i ruchomych do podkostrukcji aluminiowych w fasadach wentylowanych (str. 62)


Nowy Katalog Systemy mocowania lekkiej obudowy ścian i dachów 2013!

Tutaj znajdziecie Państwo wszystkie produkty dla zastosowania w następujących branżach:
- lekka obudowa ścian i dachów
- dachy płaskie
- fasady wentylowane
- mocowania solarów


Pobierz katalog PDF© Copyright EJOT 2019   Strona główna   Polityka Prywatności   Warunki sprzedaży towarów   Kontakt   Drukuj do góry
X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji